WE DO IT RIGHT

چشم انداز و ماموریت ما ارائه دیجیتال به هر شخص، خانه و سازمانی برای یک دنیای کاملاً متصل و هوشمند است.

در سال 1394 تاسیس شد

توسط آقای Danish Wadhwa و خانم Chehak Wadhwa تأسیس شد تا به سرعت تبدیل به برترین آژانس بازاریابی در هند و به زودی یکی از شناخته شده ترین آژانس ها در جهان شود.

شریک HUBSPOT شد

پس از یک سال رشد سریع، webdew به یک شریک HubSpot معتبر تبدیل شد، یک پلتفرم پیشرو در اتوماسیون بازاریابی، زیرا ما در طول سال سرنخ های بیشتری را جذب کردیم.

2022 سال دستاورد

در سال 2021، وب سایت خود را کاملاً اصلاح کردیم، رکوردهای خودمان را در تولید و تولید ویدیوها و محتوا، هم از نظر تعداد و هم از نظر کیفیت، شکستیم و درآمد خوبی به دست آوردیم.

اهداف بیشتر برای سال 2023

هدف ما برای سال 2023 این است که خود را به عنوان یک بازیگر پیشرو در صنعت خدمات ویدیویی SaaS معرفی کنیم. علیرغم عدم دستیابی به اهداف خود در سال های گذشته.

با تیم ما آشنا شوید

مهندس جلیلی

مدیریت شرکت

LinkedIn

مهندس کفاش پور

مدیریت شرکت

LinkedIn

مهندس عبدالهی

مدیریت شرکت

LinkedIn

ارزش های اصلی ما

ما سه باور اصلی داریم که بر هر کاری که در مسیر رسیدن به رویای نهایی انجام می‌دهیم تأثیر می‌گذارند: جامعه‌ای که در آن همه بتوانند با حداکثر پتانسیل خود زندگی کنند.

قابلیت اعتماد

کاری کنید که شروع یک کسب و کار شبیه ماجراجویی یک عمر باشد.

اعتماد

کاری کنید که شروع یک کسب و کار شبیه ماجراجویی یک عمر باشد.

هیجان

کاری کنید که شروع یک کسب و کار شبیه ماجراجویی یک عمر باشد.

IdeaBuddy یک ابزار عالی برای هر کسی است که ایده ها و پروژه های زیادی دارد، اما به نظر نمی رسد نظمی در اجرا پیدا کند. طراحی ساده و سرگرم کننده است و به من این امکان را می دهد که انرژی را در ساخت پروژه ها بگذارم و زمان را با ساخت یک سازه از دست ندهم.

ماموریت ما

ما معتقدیم که همه در حال ساخت یک کارآفرین هستند و سزاوار فرصتی هستند تا ایده بزرگ خود را به جهان بیاورند.در حالی که سفر می تواند چالش برانگیز باشد، ما فکر می کنیم هر کسی می تواند با ابزار مناسب، راهنمایی و تشویق از خط پایان عبور کند.